РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 13.01.2016 р.                                                              № __________

м.Дубляни

Про скликання четвертої сесії

Дублянської міської ради VІI скликання

Відповідно до частини 7 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.

 1. Призначити четверту сесію Дублянської міської ради VІI скликання 28 січня 2016 року о 11:00 год. в залі засідань Дублянської міської ради.
 1. На розгляд сесії внести такі питання:
 1. Про порядок денний четвертої сесії сьомого демократичного скликання
 2. Про розгляд заяв та звернень депутатів Дублянської міської ради.
 3. Про внесення змін до бюджету на 2016 рік.
 4. Про розгляд заяв та звернень громадян та установ про виділення коштів з міського бюджету.
 5. Про переукладання договору на право тимчасового користування окремими конструктивними елементами благоустрою комунальної власності на умовах оренди для розміщення малої архітектурної форми  в м.Дубляни.
 6. Про розгляд заяв громадян стосовно гаражного будівництва по вул. Б.Інституцькій, біля багатоквартирного будинку по вул. Б.Інституцькій,4 в м. Дубляни
 7. Про надання дозволу на укладання договору оренду конструктивних елементів благоустрою комунальної власності для розміщення малої архітектурної форми площею 0,0030га.
 8. Про затвердження типового договору на право тимчасового користування землею (в тому числі на умовах оренди)
 9. Про затвердження схеми земельних ділянок в урочищі «На торфах» наданих громадянам для ведення особистого селянського господарства
 10. Про надання згоди на виготовлення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок членам Обслуговуючого кооперативу «Садівниче товариство «ПІДМОГА» («Код ЄДРПОУ 36761846), що знаходиться в м. Дубляни. Земельні ділянки використовуються членами кооперативу для ведення садівництва.
 11. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування багатокварного житлового будинку, господарських будівель і споруд (вул. Зелена, 5 М.Дубляни).
 12. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянам (у зв’язку з набуттям права власності на нерухомість).
 13. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, орієнтовною площею ***га, по вул. Південна, в с.М.Підліски, що навпроти будинку №**.
 14. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянам.
 15. Про розгляд заяв мешканців Дублянської міської ради – учасників АТО про надання земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Дублянської міської ради.
 16. Про розгляд заяв мешканців Дублянської міської ради – учасників АТО про надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.
 17. Про розгляд заяв мешканців Дублянської міської ради – учасників АТО про надання земельної ділянки для ведення садівництва.
 18. Про розгляд заяв громадян про надання земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Дублянської міської ради.
 19. Про розгляд заяв громадян про надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.
 20. Про розгляд заяв громадян про надання земельної ділянки для ведення садівництва.
 21. Про розгляд заяв громадян про передачу у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.
 22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо приватизації земельної ділянки для гаражного будівництва автогаражного кооперативу «Дублянський-1», орієнтовною площею 0,0025га, який знаходиться по вул. Шевченка, 21-А, м. Дубляни, гаражний бокс №116, ряд 7, гр. Сидорчуку Олександру Васильовичу.
 23. Про надання дозволу на виготовлення детального плану на земельну ділянку площею 0,0037га, для обслуговування МАФу і встановленого майданчика.
 24. Про розгляд заяви ПП «Глорія – Приват» щодо надання дозволу на виготовлення технічної документації для облаштування стоянки автотранспорту за адресою с. М. Підліски, вул. Нова,1 (біля автодороги Київ-Чоп).
 25. Про надання у приватну власність земельної ділянки площею 0,04га в садово-дачному масиві «Малиняк» Ковальчуку Ігорю Йосифовичу.
 26. Про розгляд заяви громадянина Дзерина В.П. стосовно надання в оренду земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби орієнтовною площею 3,0га.
 27. Різне.

ПРИМІТКА: У проекті порядку денного можливі зміни у зв’язку із засіданнями постійних депутатських комісій.

There are no comments yet.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).