Про встановлення плати за землю на  території Дублянської міської ради на 2015 рік

 

Згідно технічної документації з нормативно грошової оцінки земель міста Дубляни, затвердженою сесією міської ради №3 від 11 листопада 2014р., згідно ст..ст.277,  пп. 284.1 ст. 284 Податкового Кодексу України,  Постановою Кабінету Міністрів України “Про проведення індексації грошової оцінки земель”, підпунктом 35 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити ставки земельного податку за земельні ділянки, надані у власність або постійне користування громадянам, фізичним особам-підприємцям, юридичним особам.

1.1 Базою оподаткування є нормативна грошова оцінка земельних ділянок з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного відповідно до законодавства на поточний рік. Ставки земельного податку визначаються у відсотках від нормативної грошової оцінки земель і визначаються для окремих категорій земельних ділянок відповідно вимог статей  274, 276 Податкового кодексу України, а саме:

 

Об’єкт оподаткування Ставка земельного податку, % нормативної грошової оцінки землі
1.За земельні ділянки (в межах населених пунктів), зайняті житловим фондом, автостоянками для зберігання особистих транспортних засобів громадян, які використовуються без отримання прибутку, гаражно-будівельними, дачно-будівельними та садівницькими товариствами, індивідуальними гаражами, садовими і дачними будинками фізичних осіб, а також за земельні ділянки, надані для потреб сільськогосподарського виробництва, водного та лісового господарства, які зайняті виробничими, культурно-побутовими, господарськими та іншими будівлями і спорудами 0,05
  1. За земельні ділянки, що відносяться до земель залізничного транспорту (крім земельних ділянок, на яких знаходяться окремо розташовані культурно-побутові будівлі та інші споруди і які оподатковуються на загальних підставах)
0,25
  1. За земельні ділянки, що відносяться до земель промисловості
1,0
  1. За земельні ділянки, що відносяться до земель транспорту
1,0
5.За земельні ділянки, надані для комерційного використання 1,5
  1. За земельні ділянки, які використовують органи державної влади та органи місцевого самоврядування, дитячі будинки сімейного типу, заклади охорони здоров’я; дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади, заклади культури та освіти, вищі навчальні заклади незалежно від форми власності І-ІV рівня акредитації, релігійні організації України, органи Державної служби з надзвичайних ситуацій, військові формування, утворені відповідно до законів України та інші установи, які утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів

(крім земель, які використовуються у комерційних цілях)

0,0
7.За земельні ділянки, які використовуються для ведення сільськогосподарського виробництва 0,03
  1. Інші земельні ділянки
0,05

 

2.Пільги щодо сплати земельного податку для фізичних та юридичних осіб

2.1. Від сплати земельного податку звільняються фізичні та юридичні особи відповідно до статей 281 та 282 Податкового кодексу України.

  1. Земельні ділянки, які не підлягають оподаткуванню:

3.1. Не сплачується земельний податок за земельні ділянки визначені статтею 283 Податкового кодексу України.

  1. 4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань планування бюджету та фінансів і І заступника міського голови.

 

 Міський голова                                 В. Ю. Попович

There are no comments yet.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).