РІШЕННЯ

Від  22 грудня 2015р.                                                                 №9

м.Дубляни

Про заборону роздрібної торгівлі  алкогольними,слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного) з 22:00год. до 10:00год. на території Дублянської міської ради

Керуючись Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні, “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму“, “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв“, “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів “, постановою Кабінету Міністрів України від 30.07.1996 № 854 “Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями “, з метою усунення порушень громадського порядку у нічний час доби та зменшення кількості злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння, враховуючи численні скарги мешканців міста Дубляни, Дублянська міська рада

ВИРІШИЛА:
1. Заборонити роздрібну торгівлю алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного) у стаціонарних об’єктах торгівлі та малих архітектурних формах, за винятком закладів ресторанного господарства та автозаправних станцій, з 22:00год. до 10:00год. на території  Дублянської міської ради (м Дубляни, с.М.Підліски, с.Ситихів).

2.Апарату міської ради оприлюднити це рішення у засобах масової інформації, газеті «Відродження», та на офіційному сайті міської ради.

3.Рішення №77 від 31.03.2011 року вважати таким, що втратило чинність.

4.Контроль за виконанням покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, захисту прав громадян, депутатської діяльності і етики.

Міський голова                                         В.Ю.Попович

There are no comments yet.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).