ГОЛОВА

ДУБЛЯНСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

ЖОВКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 РОЗПОРЯДЖЕННЯ   №02-04/369

 Від  18 травня 2016р.

Про скликання шостої сесії Дублянської міської ради VII скликання                                                                           Відповідно до частини 7 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.

  1.   Призначити шосту сесію Дублянської міської ради VІI скликання 2 червня 2016 року о 14:00 год. в залі засідань Дублянської міської ради.

  2. На розгляд сесії внести такі питання:

1.Про порядок денний шостої  сесії сьомого демократичного скликання

2.Про звернення Дублянської міської ради в комітет Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин та народному депутату України Парасюку Володимиру стосовно прискорення розгляду та прийняття «Проекту закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування з управління земельними ресурсами…»

3.Внесення змін до показників міського бюджету  на 2016 рік

4.Про призначення виконуючого обов’язки секретаря Дублянської міської ради на період  відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами Огнистої І.О. (2.06.2016-7.10.2016 рр.)

5.Про визнання рішень Дублянської міської ради такими, що втратили чинність, у зв’язку з заявами громадян

6.Про уточнення та виправлення описок у попередніх рішеннях Дублянської міської ради.

7.Про затвердження детального плану території земельної ділянки по вул. Шевченка, 4 в м.Дубляни, Жовківського району, Львівської області

8.Про затвердження проектно-кошторисної документації на  ремонт дороги по вул. Коновальця

9.Про затвердження детального плану території земельної ділянки для спорудження очисних споруд в районі «На торфах» у м.Дубляни орієнтовною площею один гектар.

10.Про затвердження проекту детального планування території на земельну ділянку для облаштування стоянки автотранспорту за адресою с. М. Підліски, вул. Нова,1 ПП «Глорія – Приват» (біля автодороги Київ-Чоп).

11.Про зміну статусу гуртожитку по вул. Львівська, 14 у м.Дубляни, на статус багатоквартирного житлового будинку

12.Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 12.10.2012 року, у зв’язку із завершенням будівництва багатоквартирного житлового будинку по вул. Шевченка, 33 в м.Дубляни.

13.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,5813 га, кадастровий №4622710200:01:017:0046 по вул. Шевченка, 33 в м.Дубляни для обслуговування ОСББ «Озерне-33»

14.Про надання дозволу на виготовлення детального плану території, яка перебуває в оренді ВАТ «Добробут»

  1. Про надання дозволу на розробку детального плану території на земельну ділянку громадянам

  2. Про розгляд звернень Головного управління Держгеокадастру у Львівській області стосовно погодження надання земельних ділянок у власність за межами населених пунктів Дублянської міської ради.

17.Про переукладання договору на право тимчасового користування  окремими конструктивними елементами благоустрою комунальної власності на умовах оренди для розміщення малої архітектурної форми  в м.Дубляни

18.Про надання дозволу на оренду елементів благоустрою комунальної власності для розміщення МАФу (автосервіс) площею 30м.кв в с. М.Підліски по вул. Київська

19.Про зміну цільового призначення земельної ділянки громадянам

20.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо приватизації земельної ділянки для гаражного будівництва по вул. Б.Інституцькій біля багатоквартирного будинку по вул. Б.Інститутській,4 в м. Дубляни

21.Про розгляд заяв громадян про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянам на території Дублянської міської ради

22.Про розгляд заяв громадян про надання земельної ділянки для ведення садівництва на території Дублянської міської ради.

23.Про розгляд заяв громадян про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянам

24.Про розгляд заяв мешканців Дублянської міської ради – учасників АТО про надання земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Дублянської міської ради

25.Про розгляд заяв учасників АТО, які не зареєстровані на території Дублянської міської ради, про надання земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Дублянської міської ради.

26.Про розгляд заяв громадян та  учасників АТО про надання земельної ділянки для будівництва гаражу.

27.Про розгляд заяви громадян стосовно надання в оренду земельної ділянки для сінокосіння  і випасання худоби та для ведення особистого селянського господарства терміном на 7-10 років громадянам в с.Ситихів

28.Про надання згоди на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок членам Обслуговуючого кооперативу «Садівниче товариство «ПІДМОГА» («Код ЄДРПОУ 36761846), що знаходиться в м. Дубляни. Земельні ділянки використовуються членами кооперативу для ведення садівництва.

29.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, в м. Дубляни, урочище «Галицька вежа»

30.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення садівництва в м. Дубляни, урочище «Карвати»

31.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у приватну власність, орієнтовною площею 0,06 га, в м.Дубляни, вул. Коцюбинського, 29/2., гр. Дехтерук С.Й.

32.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянам

33.Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянам.

34.Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва                                                                                                                                                                                                                                                                                     35.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва, площею 0,1000га, кадастровий номер №4622710200:01:019:0095, в м. Дубляни, урочище «Карвати»  громадянам

36.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (ділянка №1) площею 0,1000 га, в м.Дубляни, по вул. Б. Хмельницького, 33, та для ведення особистого селянського господарства (ділянка №2) площею 0,0268 га в м. Дубляни, гр. Марчишин І.Я.

  1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянам у с.Ситихів та с.М.Підліски

38.Про погодження виділення земельних ділянок під садівництво за межами населеного пункту в урочищі «Полігон» громадянам, які користуються земельними ділянками більше 15 років та учасникам АТО, які проживають на території Дублянської міської ради.

39.Депутатські звернення

40. Різне.

There are no comments yet.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).