ПРОЕКТ Порядку денного 8 сесії Дублянської міської ради 11 липня 2016р. о 12:00 год

Відповідно до частини 7 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України, призначити восьму сесію Дублянської міської ради VІI скликання 11 липня 2016 року о 12:00 год. в залі засідань Дублянської міської ради.

На розгляд сесії внести такі питання:

1 Про порядок денний восьмої сесії сьомого демократичного скликання.

2.Про припинення повноважень члена виконкому Козіна А.І.

3Про внесення змін у міський бюджет 2016 р.

3.1 Про затвердження Статуту МВУ ЖКГ м.Дубляни.

4 Про затвердження розпорядження міського голови з фінансових питань.

5 Про звільнення від батьківської плати в ДНЗ 1 м.Дубляни сім’ї Гаврилюк

6 Про розгляд заяви громади Про виготовлення детального планування території щодо відводу земельної ділянки орієнтовною площею 3га для влаштування кладовища на межі сіл Малі Підліски та  Ситихів.

7 Про встановлення місцевих  податків та зборів  на 2017 рік

8 Про встановлення  туристичного збору на території Дублянської міської ради на 2017 рік

9.1 Про встановлення акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території Дублянської міської ради

9.2 Про встановлення інвестиційного внеску в розвиток інженерних мереж Дублянської міської ради

10Про розгляд зверення МВУ ЖКГ м.Дубляни про облаштування тимчасового полігону для складання ТПВ на території Дублянської МР

11 Про присвоєння школі у м.Дубляни імені А.Жаловаги.

12 Про затвердження нормативної грошової оцінки с. М.Підліски.

13 Про затвердження нормативної грошової оцінки с.Ситихів

14.Про видачу викопіювань та погодження виділення земельних ділянок за межами населеного пункту на території Дублянської міської ради учасникам АТО та іншим громадянам ( згідно додатку).

15.Про розгляд заяв громадян мешканців Дублянської міської ради – учасників АТО про надання земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Дублянської міської ради.

16.Про розгляд заяв учасників АТО, які не зареєстровані на території Дублянської міської ради, про надання земельної ділянки для ведення садівництва м. Дубляни

17Про дозвіл на розроблення проекту землеустрою (резерв) учасникам АТО.

18Про дозвіл на розроблення проекту землеустрою для передачі у власність земельної ділянки для ведення садівництва громадянам.

19Про розгляд заяв громадян, які не зареєстровані на території Дублянської міської ради – учасників АТО про надання земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Дублянської міської ради.

 20.Про розгляд заяв громадян мешканців Дублянської міської ради про надання земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Дублянської міської ради.

21.Про виготовлення технічної документації із землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність громадянам.

22 Про виготовлення технічної документації із землеустрою щодо передачі земельної ділянки для ОСГ «На торфах» у м.Дубляни у власність громадянам

23. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо передачі земельної ділянки у приватну власність для ведення садівництва орієнтовною площею, яка знаходиться в садівничому кооперативі «Карвати» на території Дублянської міської ради.

24Про надання дозволу на розробку детального плану території для розміщення автомийки по вул.Шевченка навпроти КНС перед гаражним кооперативом «Дублянський 2».

25 Про надання дозволу на розробку детального плану території на земельну  ділянку орієнтовною площею, яка знаходиться   в с. Малі Підліски, вул. Південна 9, навпроти  будинковолодіння через дорогу.

26 . Про розгляд заяв громадян мешканців Дублянської міської ради стосовно виділення земельних ділянок під садівництво.

27 Про розгляд заяв громадян стосовно надання в оренду земельної ділянки для сінокосіння  і випасання худоби та для ведення особистого селянського господарства.

28Про внесення змін та виправлень неточностей у попередні рішення міської ради.

29.1 Про розірвання договору про розміщення малих архітектурних форм на конструктивних елементах благоустрою, яка знаходиться за адресою м. Дубляни.

29.2 Про переукладання договору оренди земельної ділянки за адресою м.Дубляни, вул..Шевченка, площею 0,0227га кафе-бару «Дніпро».

30Про затвердження проекту детального планування території на земельну ділянку для облаштування стоянки автотранспорту за адресою с. М. Підліски, вул. Нова,1, ПП «Глорія – Приват» (біля автодороги Київ – Чоп).

31Про укладання договору на право тимчасового користування окремими конструктивними елементами благоустрою комунальної  власності   на умовах  аренди для розміщення малої архітектурної форми.

32Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд в с. Малі Підліски та с.Ситихів, громадянам.

33. Різне.

There are no comments yet.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).