РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 14.11.2016 р.                                                              № __________

м.Дубляни

Про скликання чергової тринадцятої  сесії Дублянської міської ради VІI демократичного скликання

 На  підставі  п. 8 ст. 42, п. 9 ст. 46 та п. 3 ст. 50 Закону України  «Про  місцеве  самоврядування в  Україні»,

ВВАЖАЮ ЗА НЕОБХІДНЕ:

Скликати чергову 13 сесію Дублянської міської ради VІI демократичного скликання 24 листопада 2016 року о 14.00 годині в актовому залі засідань Дублянської   міської ради .

На  чергову сесію  винести  питання після їх опрацювання відповідними депутатськими комісіями (п.1–6) міської ради, які скликати на 16 листопада 2016 року о 16 .00 год.

 1. Постійна комісія міської ради з питань землекористування та екології (Рогуля В.М.).
 2. Постійна комісія міської ради з питань планування бюджету та фінансів (Іванюк І.В.)
 3. Постійна комісія міської ради з питань законності, захисту прав громадян, депутатської діяльності та етики (Воробець П.М.).
 4. Постійна комісія міської ради з питань соціально-економічного розвитку, благоустрою та розвитку підприємництва (Довгополюк А.Д.).
 5. Постійна комісія міської ради з питань житлово-комунального господарства ( Вальчук В. Ф.)
 6. Постійна комісія міської ради з питань молоді, спорту, культурного, національного, духовного відродження та освіти (Шостак Я.П.).

Контроль за виконанням розпорядження покласти на голову секретаря Дублянської міської ради М.М.Якимів.

Міський голова                                 В.Ю.Попович

 

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1.Про порядок денний 13-ої сесії сьомого демократичного скликання.

 1. Про бюджет та кошти міської ради.
 2. Про внесення змін і уточнень у рішення Дублянської міської ради

4.Про розгляд заяв громадян-мешканців вул..Інститутська стосовно виготовлення детального плану території вулиці Інститутська у м.Дубляни для будівництва та обслуговування гаражів.

 1. Про розгляд заяв громадян стосовно виготовлення проекту землеустрою стосовно безоплатної передачі земельних ділянок для будівництва та обслуговування гаражів у с.Малі Підліски та у м.Дубляни.
 2. Про розгляд заяв громадян стосовно виготовлення проекту землеустрою стосовно безоплатної передачі земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства поряд будинковолодінь.

7.Про надання дозволу на продовження договору оренди конструктивних елементів благоустрою для розміщення малої архітектурної форми

8.Про надання дозволу на продовження договору оренди конструктивних елементів благоустрою для розміщення малої архітектурної форми

9.Про надання дозволу на продовження договору оренди конструктивних елементів благоустрою для розміщення малої архітектурної форми із збільшенням площі МАФу.

 1. Про розгляд заяв учасників АТО, які не зареєстровані на території Дублянської міської ради, про надання земельної ділянки
 2. Про розгляд заяв громадян мешканців Дублянської міської ради про безкоштовне надання земельної ділянки.
 3. Про затвердження детального плану території земельної ділянки у м.Дубляни, по вул.В. Великого, 3, Жовківського району, Львівської області для житлової забудови .
 4. Про надання дозволу Виконавчому комітету Дублянської міської ради на виготовлення детального плану території вул. Довбуша в м. Дубляни, (школа мистецтв).

  Про надання дозволу Виконавчому комітету Дублянської міської ради на виготовлення детального плану території в с. Малі Підліски під спортивно-оздоровчий комплекс .

 5. Про надання дозволу Виконавчому комітету Дублянської міської ради на виготовлення детального плану території між вулицями Січових Стрільців і вул. Незалежності в м.Дубляни .
 6. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку , господарських будівель і споруд в м.Дубляни громадянам.
 7. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення ОСГ в м. Дубляни громадянам. 
 8. РІЗНЕ.

 

There are no comments yet.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).