21 листопада в Дублянах відзначили річницю Революції гідності. Громада зібралася на віче біля пам’ятного знаку Небесній сотні, щоб віддати шану героям Майдану та помолитися за мир у нашій державі.

Отець Іван (Сас) відслужив панахиду за душі невинно вбитих оборонців Гідності і Свободи. Дякуючи матері героя Небесної сотні Анатолія Жаловаги за те що виховала такого достойного патріота, отець Іван також звернувся до громади: «Без перебільшення, доля України – в наших руках. Ми будемо жити добре лише тоді, коли поміж нас буде любов і взаємопідтримка, співчуття і розуміння. Шкода, що цього року в Дублянах не зібрався кількатисячний майдан, як це могло би бути. Бо участь у таких заходах – це, перш за все, демонстрація своєї чіткої позиції. Ми не повинні замикатися в своїх домівках, а особливо в своїх серцях, бо так стаємо вразливішими до підступів ворога. Навпаки, ми повинні бути щирими, відкритими та одностайними. Тільки так зможемо будувати вільну Україну, де пануватиме мир і благополуччя».

Біля Небесної сотні була освячена пам’ятна дошка герою Анатолію Жаловазі, яку встановили за меценатства депутатів Дублянської міської ради Ганни Гулій та Ярослава Шостака.

Міський голова Дублян свободівець Василь Попович звертаючись до присутніх зазначив: «Ми сьогодні стоїмо біля пам’ятного знаку Небесній сотні, дивимося у вічі цим щирим, благородним людям, які заплатили за перемогу найвищу ціну. Кожен з нас може запитати себе, а в чому ж перемога, якщо в державі криза, на сході України війна? Але перемога є. Ми подолали режим Януковича, цю нечестиву владу, яка знущалася з людей, грабувала нас, позбавляла можливості розвитку. Цю перемогу не можна виміряти безвізовим режимом чи зоною вільної торгівлі, наша перемога є особливо цінною, бо дозволила нам повірити в себе. Боротьба на Майдані об’єднала наш народ і перетворила його в могутню європейську націю. Ми ще раз відчули, що можемо надіятися тільки на власні сили, але якщо всі сили українців об’єднані, то ми непереможні. Революція Гідності відкрила для нас можливість побудувати вільну, демократичну, соборну Україну, де панує мир і добробут. І цю можливість ми зобов’язані використати. Пам’ятаймо наших героїв і будьмо достойними згадувати їхні імена».

Вчителі та вихованці Дублянської школи підготували виступи та поезію, присвячену Революції Гідності. Народний хор «Відродженням» під керівництвом Наталії Федини виконав патріотичні пісні та молитву за Україну.

DSC_2507DSC_800DSC_801

There are no comments yet.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).