Граничним терміном подання Податкової декларації з екологічного податку за IV квартал 2015 р. є 9 лютого 2016 року, а останнім днем сплати податку – 19 лютого 2016 року.

Управління комунікацій
ГУ ДФС у Львівській області
Про надання інформації
 Жителі Жовківщини із своїх доходів від депозитних вкладів сплатили до бюджету 1,32 млн грн. податку
 Протягом 2015 року платники ДПІ у Жовківському районі сплатили до Державного бюджету 1,32 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб із доходу у вигляді процентів, зокрема у грудні  надходження склали131 тис.
 Податкові фахівці нагадують, що обов’язок із нарахування та перерахування податку до бюджету покладено на податкового агента, тобто особу, яка нараховує такий дохід. Всі фінустанови, в тому числі банки та кредитні спілки, при нарахуванні процентів виконують роль податкових агентів. Вони зобов’язані самостійно утримувати з нарахованих доходів податок та перераховувати до бюджету суми нарахованого (утриманого) з процентів податку на доходи. Банківська установа перераховує ПДФО до бюджету із сум процентів, нарахованих за податковий (звітний) місяць у термін не пізніше 30 календарних днів, наступних за місяцем нарахування доходу.
Майже 18 млн. гривень податку на прибуток надійшло у 2015 році до Державного бюджету від платників Жовківщини
Протягом дванадцяти місяців 2015 року від суб’єктів господарювання, які перебувають на обліку в ДПІ у Жовківському районі ГУ ДФС у Львівській області, до Державного бюджету надійшло податку на прибуток в сумі 17,9 млн. грн., що складає 111,2% від планових показників. У грудні 2015 року до бюджету надійшло  1,3 млн . гривень.
8,3 млн. грн. військового збору перерахували до Держбюджету жовківчани
За січень-грудень 2015 року платники ДПІ у Жовківському районі ГУ ДФС у Львівській області перерахували до бюджету 8,3 млн грн. військового збору, в тому числі у грудні надходження склали 1,1 млн. гривень, а це-142% доведеного завдання.
Кошти, які надходять до бюджету від військового збору, призначені виключно для оснащення нашого війська,  та модернізації  обороноздатності держави.
Підприємства Жовківського району сплатили 2,5 мільйона гривень екологічного податку
 Протягом січня-грудня 2015 року, до зведеного бюджету  підприємства Жовківського району сплатили  майже 2,5млн. гривень екологічного податку, що становить 129,4% виконання доведених завдань у 2015 році. У грудні мобілізовано 182,4 тис. грн. екологічного податку, виконання становить-144%
 Податківці нагадують, що відповідно до статті 240 Податкового кодексу України платниками екологічного податку є суб’єкти господарювання, юридичні особи, що не провадять господарську (підприємницьку) діяльність. Також екологічний податок сплачують бюджетні установи, громадські та інші підприємства, організації, постійні представництва нерезидентів, під час провадження діяльності яких на території України здійснюються викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря; у водні об’єкти; утворюються радіоактивні відходи; а також тимчасово зберігаються радіоактивні відходи їх виробниками понад установлений в ліцензії строк.   Суми податку обчислюються за податковий (звітний) квартал.
  Граничним терміном подання Податкової декларації з екологічного податку за IV квартал 2015 р. є 9 лютого 2016 року, а останнім днем сплати податку – 19 лютого 2016 року. 
Начальник ДПІ
у Жовківському районі
Головного управління ДФС у
Львівській області                                                           Б.Й. Звізло
Н. Н. Сиротюк 21-079

There are no comments yet.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).