І. З 1 березня 2016 року запроваджено нові ставки акцизного податку.

ІІ. Електронні сервіси ДФС –  допомога для платників податків.

ІІІ. До уваги керівників державних органів влади, органів місцевого самоврядування, юридичних осіб публічного права.

 І. З 1 березня 2016 року запроваджено нові ставки акцизного податку.

ДПІ  у Жовківському районіГУ ДФС у  повідомляє, що з1 березня діють  нові ставки акцизного податку на алкогольні напої, що підлягають маркуванню марками акцизного податку,  визначені Законом України від 24.12.2015 року № 909-VIII.

Маркуванню підлягають усі алкогольні напої з вмістом спирту етилового понад 8,5% об’ємних одиниць. Маркування вироблених в Україні алкогольних напоїв із вмістом спирту етилового до 8,5% об’ємних одиниць не здійснюється.

Таким чином, станом на 01.01.2016 для алкогольних напоїв, виготовлених згідно технічних умов із вмістом спирту етилового від 8,6% до 12% об’ємних одиниць, продовжує застосовуватись ставка акцизного податку 2015 року в розмірі 70,53 гривень за 1 літр 100 – відсоткового спирту.

З 01.03.2016 до таких алкогольних напоїв застосовується ставка – 105,80 гривень за 1 літр 100 – відсоткового спирту.

 

ІІ Електронні сервіси ДФС –  допомога для платників податків

  1. ДПІ у  Жовківському районі повідомляє, що на веб – порталі Державної фіскальної служби України (sfs.gov.ua) можна скористатися електронними сервісами, які надають можливість раціонально використовувати та економити робочий час.

Електронні сервіси ДФС є незамінними помічниками для платників податків.  Користувачам відкривається безліч можливостей, зокрема оцінити податкові ризики діяльності з потенційними бізнес-партнерами, мати доступ до нормативних і інформаційних документів з питань оподаткування,  скористатися загальнодоступним інформаційно-довідковим ресурсом та отримати відповідні послуги, звітувати он-лайн, перевіряти документи на наявність помилок тощо. А головне – платник податків скоротить до мінімуму контакти з контролюючими органами та позбавиться необхідності додаткового візиту до податкової інспекції.

 Враховуючи зміни, запроваджені з 2016 року для платників ПДВ – сільськогосподарських підприємств та з відкриттям таким платникам додаткових рахунків в системі електронного адміністрування податку, ДФС пропонує електронний сервіс за формою (J/F1302301), скориставшись яким, у платника є можливість за запитом отримати реквізити електронного рахунка та інформацію щодо залишку коштів на такому рахунку.

На веб – порталі відомства працює і новий сервіс «Інформування громадян про результати обробки файлів-запитів щодо доходів фізичних осіб, які звернулись за призначенням житлових субсидій, що надходять від підрозділів соціального захисту населення».

 З 1 січня 2016 року триває кампанія декларування доходів громадян. Сервіс «Заповнення декларації громадянами», що знаходиться на головній сторінці веб – порталу служби, надає змогу заповнити декларацію про майновий стан і доходи, яку подають до податкових органів фізичні особи – підприємці та громадяни.

До речі, фізична особа – платник податків може сформувати запит та отримати відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді  за допомогою електронного сервісу: «Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису».

Запрошуємо скористатися сервісами фіскальної служби на офіційному веб – порталі відомства за електронною адресою:www.sfs.gov.ua.

 ІІІ До уваги керівників державних органів влади, органів місцевого самоврядування, юридичних осіб публічного права

 

Відповідно до п. 9 ст. 12 Закону України від 07 квітня 2011 року № 3206-VI «Про засади запобігання і протидії корупції» зі змінами та доповненнями перевірка достовірності відомостей зазначених у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру  здійснюється  центральним органом виконавчої влади, що реалізує  державну податкову політику, у порядку, визначеному цим органом, а також її територіальними органами (державними податковими інспекціями) за місцем реєстрації суб’єкта декларування.

Для здійснення перевірки достовірності зазначених у декларації відомостей державний орган, орган місцевого самоврядування, інша юридична особа публічного права протягом десяти днів з дня одержання декларації від суб’єкта декларування надсилає її копію до державних податкових інспекцій за місцем реєстрації суб’єкта декларування, за виключенням окремих суб’єктів, копії декларацій яких надсилаються безпосередньо до ДФС України.

Адреси територіальних державних податкових інспекцій Головних управлінь ДФС в областях та м. Києві, на які необхідно надсилати копії декларацій для перевірки достовірності зазначених у них відомостей, розміщені на веб – порталі ДФС України

There are no comments yet.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).