ДПІ інформує: Зустріч у Малехові та Жовкві

Зустріч у Малехові

58-1

Нещодавно, у приміщені Малехівської сільської Ради  за “ круглим столом    зустрілись  підприємці   та керівники приватних підприємств, які здійснюють свою господарську діяльність на території села Малехів ,  керівник відділу економічного розвитку і торгівлі Жовківської райдержадміністрації Володимир Свідняк , із залученням керівників Жовківського відділення Личаківської ОДПІ, Управління Пенсійного фонду, Центру зайнятості населення, та сілький голова.

Керівництво Жовківського району організували та провели зустріч з представниками бізнесу, під час якої обговорили проблемні питання виплати заробітної плати у «конвертах», надходження платежів та податків у місцеву казну громади, та питання, що виникають у роботі суб’єктів господарювання  у щоденній  господарській діяльності.

Зустріч відбулась у формі плідної  робочої дискусії, де районні чиновники,  сільський голова , та представники бізнесу обмінялися думками, з приводу легальної виплати заробітної плати, та соціальних гарантій найманих працівників.

 Усі присутні отримали брошури “Електронні сервіси ДФС”.

Зустріч у Жовкві

img_6740

Робоча група по легалізації заробітної плати у Жовківському районі провела заключну зустріч з підприємцями міста Жовква.

Днями у приміщенні Жовківської міської Ради відбулась заключна зустріч з представниками бізнесу у рамках двохмісячної щоденної роботи робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення під керівництвом Першого заступника голови Жовківської РДА Любові Дунець.

На початку зустрічі    мер міста Петро Вихоплень прозвітував про роботу міської Ради протягом девяти місяців цього року, проаналізував надходження у міських бюджет, по кожному виду податків та зборів зокрема   .

Під час зустрічі також розглядали питання своєчасної та повної сплати податків і зборів при виплаті доходів найманим працівникам. Присутнім нагадали про відповідальність за допуск працівника до роботи без оформлення трудових відносин, закликали працювати тільки у правовому полі, не порушуючи податкового законодавства та законодавства про працю, підняти заробітну плату людям на успішних жовківських підприємствах вже сьогодні..

Податківці  наголосили, що використання неофіційної найманої праці – це не лише недоотримання коштів у бюджет, але і втрата страхового стажу для призначення пенсії, та соціальних гарантій працівників.

Зустріч закінчилась приємним порозумінням районних чиновників і присутніх бізнесменів, адже Жовква- туристичне містечко, і усі присутні одностайно погодились, допомагати меру у благоустрої свого міста, шляхом збільшення сплати місцевих податків та зборів.

There are no comments yet.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).