ДПІ: Податкову декларацію з податку на додану вартість зі змінами слід подати за серпень 2016 року

Наказом Міністерства фінансів України від 25.05.2016 р. N 503 “Про затвердження змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України” (далі – наказ N 503) внесено зміни до деяких наказів Міністерства фінансів України, зокрема, до наказу Міністерства фінансів України від 28.01.2016 р. N 21, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 29 січня 2016 року за N 159/28289 (далі – наказ N 21). Наказ N 503 набрав чинності з дня його офіційного опублікування 01.07.2016 р. у “Офіційному віснику України” N 49.

Підпунктом 2 пункту 1 наказу N 503 затверджено Зміни до форми податкової декларації з податку на додану вартість, затвердженої наказом N 21 (далі – Зміни до наказу N 21).

Відповідно до пункту 2 розділу VIII наказу N 21 подання податкової звітності за формою, яка враховує зміни, внесені наказом N 503, вперше має здійснюватися за звітний період серпень 2016 року (граничний термін подання 20.09.2016 р.), ІV квартал 2016 року (граничний термін подання 10.02.2017 р.).

Більш детально про внесені зміни до податкової декларації можна дізнатися у листі Державної фіскальної служби України від 22.07.2016 р. N 24830/7/99-99-15-03-02-17.

There are no comments yet.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).