1. Понад 3 млн. грн. акцизного податку надійшло до місцевого бюджету від платників Жовківського  району

У січні  2016 року платники податків ДПІ у Жовківському районі ГУ ДФС у Львівській області, які виготовляють або реалізовують підакцизну продукцію, перерахували до місцевого бюджету 3,1 млн  грн. акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів. Січневі надходження  становлять 101,8 % доведеного завдання.

Жовківські податківці нагадують: Платники акцизного податку з роздрібної торгівлі алкоголем та пивом, тютюном та тютюновими виробами, а також паливом сплачують цей податок до місцевих бюджетів, на яких розташовані пункти продажу підакцизних товарів, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку подання декларації. Податковим кодексом передбачено ставку акцизного податку 5%. Звітним податковим періодом для роздрібного продажу акцизу є календарний місяць (не пізніше 20 числа).

2. Адміністративною послугою з отримання Довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету у січні скористалися 26 платників Жовківського району

Адміністративна послуга з видачі Довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету надається в Центрах обслуговування платників ДПІ у Жовківському районі. Як правило, таку довідку отримують суб’єкти господарювання для участі в тендерах, державних закупівлях та для вирішення інших фінансово-господарських питань.

Нагадаємо, Порядок видачі довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами ДФС затверджено Наказом Міністерства доходів і зборів України від 10.10.2013р. №567 зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 31.10.2013 р. за  № 1842/24374.

Так, для отримання Довідки заявник особисто (або уповноважена на це особа) подає до органу ДФС, за основним місцем обліку, заяву за встановленою формою. Платники податків, які подають звітність засобами електронного зв’язку, можуть отримати Довідку в електронній формі.

Заява складається з обов’язковим посиланням на відповідний нормативно-правовий акт, що передбачає надання органом ДФС Довідки, та із зазначенням найменування підприємства (установи, організації), до якого (якої) Довідку буде подано платником податків.

Довідка видається безоплатно протягом 5 робочих днів з дня отримання такої заяви органом ДФС за умови відсутності у платника заборгованості зі сплати податків перед бюджетом.

There are no comments yet.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).