1. У районну казну надійшло майже 1,7 млн. гривень єдиного податку

Протягом січня  2016 року платники Жовківського району перерахували до місцевих бюджетів 1,7 млн. грн. єдиного податку, що на 361,00 тис. грн. більше, ніж за аналогічний період 2015 року. Фізичні особи-підприємці сплатили 1,3 млн. грн. єдиного податку, юридичні особи – 353,3 тис. гривень.

ДПІ у Жовківському районі Головного управління ДФС у Львівській області нагадує, що єдиний податок сплачується безпосередньо до місцевих бюджетів, тож платники спрямовують свої податки на розвиток та благоустрій свого регіону.

2. Надходження від депозитних вкладів збільшились

Протягом січня 2016 року платники ДПІ у Жовківському районі сплатили до Державного бюджету 141,3 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб із доходу у вигляді процентів, для порівняння-у січні 2015 року надходження складали 67,6 тис гривень.

 Податкові фахівці нагадують, що обов’язок із нарахування та перерахування податку до бюджету покладено на податкового агента, тобто особу, яка нараховує такий дохід. Всі фінустанови, в тому числі банки та кредитні спілки, при нарахуванні процентів виконують роль податкових агентів. Вони зобов’язані самостійно утримувати з нарахованих доходів податок та перераховувати до бюджету суми нарахованого (утриманого) з процентів податку на доходи. Банківська установа перераховує ПДФО до бюджету із сум процентів, нарахованих за податковий (звітний) місяць у термін не пізніше 30 календарних днів, наступних за місяцем нарахування доходу.

There are no comments yet.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).