Юридична особа – платник єдиного податку  не є платником земельного податку за земельну ділянку під нежилим приміщенням (його частиною) за умови, що така земельна ділянка цим платником використовується виключно для здійснення господарської діяльності.

Така норма передбачена пп.4 п.297.1 ст.297 Податкового кодексу України.

Зокрема, законодавець передбачив, що платники єдиного податку звільняються від обов’язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з податку на майно (в частині земельного податку). Однак, ця норма не поширюється на земельні ділянки, що не використовуються платниками єдиного податку першої – третьої груп для провадження господарської діяльності.

Начальник ДПІ

у Жовківському районі

Головного управління ДФС у

Львівській області                                                        Богдан Звізло

There are no comments yet.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).