1. Жовківчанам з початку року видано 346 реєстраційних номерів.  

«Отримання облікової картки платника податків є найбільш актуальною адміністративною послугою, – повідомив начальник ДПІ у Жовківському районі ГУ ДФС у Львівській області районі Богдан Звізло. – Так, у січні цього року 346 громадян району звернулися в Центр обслуговування платників для присвоєння та видачі їм реєстраційного номера.

Необхідно зазначити, що громадяни можуть відмовитися від реєстраційного номера через релігійні переконання. У 2015 року таке рішення прийняли 17 громадян району, у січні 2016 року заяв не надходило.

2. Триває кампанія декларування-2016

  Фахівці ДПІ у Жовківському районі нагадують: «Дек ларуйте доходи у вигляді спадщини або подарунка вчасно!»

Одержувачі спадщини або подарунків в 2015 році повинні подати декларацію про доходи і вказати в ній вартість майна чи немайнових прав, отриманих в дар або в спадщину до 1 травня 2016 року, а сплатити податки з такого доходу до 1 серпня 2016 року.

У 2015 році до ДПІ у Жовківському районі громадянами подано 931 декларацій про майновий стан і доходи, які були отримані у минулому році, з них – 52 декларацій про декларування доходів від отримання спадщини, у січні 2016  таких декларацій отримано лише 45.

There are no comments yet.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).