23 листопада голова Дублянської міської ради Василь Попович звітував про свою роботу в селі Малі Підліски.

Хоча цей рік видався доволі важким з фінансової точко зору, проте всі заплановані проекти завершити таки вдалося. Так, навесні біля школи було встановлено сучасний дитячий майданчик. Відремонтовано та підготовлено до зими вуличне освітлення (замінені ліхтарі, лампи). А найголовніше в Малих Підлісках збудована дорога з асфальтним покриттям. На капітальне будівництво вулиці Шевченка було витрачено 470 тис. грн., з них 155 тис. з обласного бюджету, а решта – 315 тис. з бюджету Дублянської міської ради. Також частково було відремонтовано вул. Чорновола.

Щодо гострих питань, які порушувалися під час зустрічі з громадою було й вирішення земельних спорів. Уже 5 років тривають судові справи щодо кварталу індивідуальної житлової забудови, який був розроблений ще за попередньої каденції на городах мешканців. Для якнайшвидшого віднайдення компромісу між сторонами міський голова запропонував шляхи вирішення проблеми. На сьогодні земельна документація по зміні меж населених пунктів сіл Малі Підліски та Ситихів виготовлена і перебуває на погодженні Львівського національного аграрного університету. Коли ж будуть затвердження зміни меж населених пунктів, – з’являться вільні ділянки, які можна буде виділити тим мешканцям, які залишись без землі.

Під час звіту Василь Попович також розповів про перспективи розвитку села. Згідно із новим затвердженим генеральним планом у Малих Підлісках передбачено розроблення кварталів забудови соціально-інфраструктурного та індивідуального секторів. У соціальному секторі передбачено будівництво нової школи, дитячого садочку та народного дому. Тому є сподівання, що в майбутньому вдасться успішно реалізувати всі ці проекти та покращити умови проживання мешканців.

There are no comments yet.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).