12-та сесія Дублянської міської ради заплановна на 27.10.2016р.(четвер) о 14:00год.

ПРОЕКТ

Порядку денного дванадцятої сесії Дублянської міської ради 27 жовтня 2016р. о 14:00 год

Відповідно до частини 7 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України, призначити дванадцяту сесію Дублянської міської ради VІI скликання 27 жовтня 2016 року о 14:00 год. в залі засідань Дублянської міської ради.

На розгляд сесії внести такі питання:

1.Про порядок денний дванадцятої сесії сьомого демократичного скликання.

  1. Про БЮДЖЕТ ТА КОШТИ міської ради:

2.1 Про внесення змін до показників міського бюджету на 2016 рік.

2.2 Про виконання міського бюджету за 9 місяців 2016 року.

2.3 Про затвердження  програми святкування Дня Святого Миколая у м.Дубляни 2016 р.

  1. Про надання згоди на списання екскаватора ЕО 2621, який знаходиться на балансі МВУ ЖКГ м.Дубляни

4.Про затвердження розпоряджень міського голови.

  1. Про внесення змін і уточнень у рішення Дублянської міської ради

5.1-5.3

  1. Про передачу багатоквартирного будинку №8 по вул. Зелена у м. Дубляни, а також прилеглу прибудинкову територію на баланс ОСББ «Чудовий двір»

7.Про надання дозволу на виготовлення  проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2га в селі Малі Підліски для влаштування спортивно-оздоровчого комплексу.

8.Про надання дозволу на встановлення окремого конструктивного елементу благоустрою комунальної власності на умовах оренди для розміщення малої архітектурної форми.

9.Про погодження додаткового списку та надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення садівництва на території Дублянської міської ради, Жовківського рн., біля с.Ситихів (за межами населеного пункту), громадянам згідно додатку, орієнтовною площею 0,06га. (переселенцям-кримчанам).

10.Про надання дозволу на продовження договору оренди конструктивних елементів благоустрою для розміщення малої архітектурної форми площею 30м.кв

10.1-10.2

11.Про розірвання договору оренди нерухомого майна.

12.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва, Садівничий  кооператив «Карвати»

12.1-12.2

  1. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва .

14.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва (учасникам АТО).

15.Про розгляд заяв учасників АТО, про надання земельної ділянки.

15.1-15.2

  1. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва
  2. Про розгляд заяв громадян мешканців Дублянської міської ради про надання земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Дублянської міської ради

18.Про затвердження детального плану території земельної ділянки у м.Дубляни, по вул.В.Великого, 3, Жовківського району, Львівської області для  житлової забудови.

19.Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної     ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку , господарських будівель і споруд в м.Дубляни громадянам.

19.1-19.12

 

There are no comments yet.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).