Засідання Виконавчого комітету Дублянської міської ради заплановано на 27.12.2016р. о 17:00год.

Порядок денний

1. Про затвердження скоригованих тарифів  на послуги  з  вивезення твердих  побутових   відходів  (ТПВ)  МВУ ЖКГ м.Дубляни

 Відповідно до пункту 2 ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.7,11,30,31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», розглянувши клопотання МВУ ЖКГ м.Дубляни, в зв’язку зі зростанням вартості паливно-мастильних матеріалів, виконавчий комітет  Дублянської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити скоригований тариф на послуги з вивезення твердих  побутових  відходів  на території Дублянської міської ради в розмірі 148,94грн за 1м.куб.
  2. МВУ ЖКГ м.Дубляни внести зміни в договори на надання послуг з вивезення твердих побутових  відходів зі споживачами.
  3. МВУ ЖКГ м.Дубляни оприлюднити дане рішення на дошках оголошень та найближчому випуску районної газети «Відродження».
  4. Рішення набирає чинності з моменту оприлюднення в ЗМІ.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови.

Міський голова                                 В. Ю. Попович

     2. Про затвердження скорегованих тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій для МВУ ЖКГ м.Дубляни

Відповідно до п.2 ст.14, п.5 ст.32 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011р №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на  житлово-комунальні послуги», керуючись ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дублянської міської ради  ВИРІШИВ:

  1. Затвердити скореговані тарифи на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій для МВУ ЖКГ м.Дубляни:

1.1 Тариф на послуги з утримання будинку і прибудинкової території у м.Дубляни по вул.Зелена, 3, всього: 4грн. 61коп. за 1 м.кв./міс. (з ліфтами), 3грн. 42коп. за 1 м.кв./міс. (без ліфтів)

1.2 Тариф на послуги з утримання будинку і прибудинкової території у м.Дубляни по вул.Шевченка, 29, всього: 4грн. 42коп. за 1 м.кв./міс. (з ліфтами), 2грн. 83коп. за 1 м.кв./міс. (без ліфтів).

1.3 Тариф на послуги з утримання будинку і прибудинкової території у м.Дубляни по вул.Шевченка, 25, всього: 3грн. 18коп. за 1 м.кв./міс.

1.4 Тариф на послуги з утримання будинку і прибудинкової території у м.Дубляни по вул.Шевченка, 24, 26 всього: 3грн. 06коп. за 1 м.кв./міс.

1.5 Тариф на послуги з утримання будинку і прибудинкової території у м.Дубляни по вул.Шевченка, 22, всього: 3грн. 41коп. за 1 м.кв./міс.

1.6 Тариф на послуги з утримання будинку і прибудинкової території у м.Дубляни по вул.Львівська, 12, всього: 2грн. 50коп. за 1 м.кв./міс.

1.7 Тариф на послуги з утримання будинку і прибудинкової території у м.Дубляни по вул.Львівська, 14, всього: 2грн. 80коп. за 1 м.кв./міс.

1.8 Тариф на послуги з утримання будинку і прибудинкової території у м.Дубляни по вул.Львівська, 4, всього: 2грн. 36коп. за 1 м.кв./міс.

  1. МВУ ЖКГ м.Дубляни встановити рентабельність 5%.
  2. МВУ ЖКГ м.Дубляни оприлюднити рішення на дошках оголошень згаданих будинків та в ЗМІ.
  3. Рішення набирає чинності з моменту оприлюднення в ЗМІ.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Яремка В.М.

Міський голова                          В.Ю.Попович

      3. Про присвоєння поштової адреси земельній ділянці площею 0,0462га в м.Дубляни, по вул.Б.Хмельницького, гр.Решетник Г.С., а саме: м.Дубляни, вул.Б.Хмельницького, 51 «б».

There are no comments yet.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).